Zboží skladem u nás interně k okamžité expedici, u ostatních položek je uvedena předpokládaná skladová dostupnost na produktové fotografii!

Ultrafiltrace

Ultra-filtraci (technologiie mikroskopických dutých vláken) tvoří bezodpadní membrána o velikosti pórů 0,01 µm. Filtrační systémy na doúpravu pitné vody s touto technologií jsou nástavbou nad běžnou filtraci hrubých nečistot a uhlíkové filtry. Úpravny vody s pórovitým materiálem o této velikosti musí obsahovat patronu na odstranění hrubých nečistot i uhlíkovou patronu na odstranění organických nečistot (chlór, chlórové sloučeniny, trihalmethany). Ultrafiltrace je nejjemnější způsob filtrování vody, aniž by se snížilo množství rozpuštěných látek TDS (total dissolved solids). Ultra-filtrace se vyznačuje schopností odstranění mikroorganismů, bakterií, cyst a virů při zachování solí a minerálů. Běžně se aplikuje na doúpravu pitné vody z vodovodního řadu, kde nejsou překročeny povolené limity dusičnanů, dusitanů, farmaceutik, pesticidů, železa, manganu, celkové tvrdosti (vodní kámen) a množství rozpuštěných látek nebo-li vodivosti. Nabízíme pouze cenově dostupné systémy s vysoce kvalitními filtračními médii a rychloupínacím násuvným nebo bajonetovým uchycením. 

Nacházíte-li se v lokalitě, kde pitná voda obsahuje zvýšené množšství některých anorganických kontaminantů (dusičnany, pesticidy, hormony, celková tvrdost, apod.) nebo preferujete-li vodu s nízkým množstvím rozpuštěných látek (TDS), vždy vybírejte úpravnu vody s technologií polopropustné membrány (reverzní osmóza), která má schopnost řešit závažnější kontaminaci a znečištění.


►Vše o kuchyňských filtrech
►Výhody odborné montáže